top of page

DLACZEGO

BALLTICA CONSULTING? 

Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo w zakresie finansów, ubezpieczeń       i kredytów mortgage na każdym etapie współpracy z Klientem oraz indywidualne podejście do jego potrzeb. Nasi doradcy zachowują najwyższe standardy etyczne w biznesie. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Klientom poprzez optymalne warunki ochrony ubezpieczeniowej oraz kompleksowej pomocy w procesie zakupu nieruchomości w UK

Fakt, że opracowujemy i wdrażamy rozwiązania służące zabezpieczeniu majątku, życia i dochodu naszych Klientów, nakłada na nas szczególną odpowiedzialność.

Aby sprostać tym wymaganiom, stale podnosimy jakość świadczonej pracy. Dążymy do kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych Partnerów, dostosowując zakres świadczonych usług do dynamicznie zmieniających się realiów ekonomicznych i prawnych. Zapewniamy przejrzyste doradztwo w oparciu o najwyższe standardy, wiedzę i doświadczenie, stawiając korzyści Klienta na pierwszym miejscu.

Co nas wyróżnia?

UNIKALNE DOŚWIADCZENIE naszych doradców wywodzących się z szeroko pojętej branży finansowej.

Nasz zespół Tworzą specjaliści zajmujący się kredytami hipotecznymi i gotówkowymi w Polsce, doradcy leasingowi, inwestycyjni i ubezpieczeniowi, jak również wykwalifikowani mortgage advisors, którzy udzielą Ci kompleksowych informacji na Twoje pytania.

CERTYFIKATY. Wiemy, że zależy Ci na obsłudze na najwyższym poziomie dlatego, posiadamy certyfikat ICO co stanowi dla Ciebie gwarancję, że Twoje dane osobowe traktujemy jako poufne. Działamy z najwyższą dbałością, po to byś czuł się z nami bezpiecznie. Doradcy specjalizujący się w kredytach typu mortgage, posiadają certyfikat CeMap a doradcy ubezpieczeniowi, są regularnie szkoleni, ich wiedza jest weryfikowana nie tylko podczas spotkań z klientami, ale przede wszystkim poprzez egzaminy wewnętrzne i zewnętrzne, aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi i zagwarantować kompetentne doradztwo.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI. Mamy ogromną przyjemność pracować z firmami ubezpieczeniowymi, bankami i stowarzyszeniami budowlanymi, biurami księgowymi, biurami nieruchomości, tłumaczami przysięgłymi i certyfikowanymi, solicitor’ami i barrister’ami, syndykami i komornikami wszystko po to, by zapewnić Ci dostęp do najlepszych specjalistów, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Praktyczna znajomość produktów ubezpieczeniowych i kredytowych z rynku polskiego i brytyjskiego daje Ci pewność, że Twoje wymagania i potrzeby spotykają się ze zrozumieniem ze strony naszych doradców, którzy w pełni odpowiadają za jakość świadczonych usług.

bottom of page