top of page

MORTGAGE BROKER 
                         CZY JEST POTRZEBNY? 

Dla wielu osób zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji finansowych w życiu. Najczęściej wiąże się to z wieloletnim zobowiązaniem kredytowym. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio przygotować się do uzyskania Mortgage i skorzystać z pomocy specjalistów.

Kobieta w pracy

Jednym z lepszych rozwiązań jest skorzystanie z pomocy doświadczonego brokera, który pomoże nie tylko w wyborze najkorzystniejszej oferty, ale będzie również reprezentować Cię przed kredytodawcą. Przy wyborze doradcy warto upewnić się czy ma dostęp do całego rynku czy tylko kilku ‘lenderów’ – w UK zarejestrowanych jest ponad 90 kredytodawców. 

Współpracujemy nie tylko z wiodącymi Bankami, ale również z takimi instytucjami jak Building Society, Credit Union a także z samymi deweloperami. Jeśli będzie taka potrzeba możemy Cię skontaktować z naszymi zaufanymi Solicitor’ami czy Conveyancer’ami.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

  •  Pomożemy Ci przejść cały proces zakupu nieruchomości od strony kredytowej – mamy dostęp do całego rynku również do specjalistycznych kredytodawców

 

  • Przekażemy Ci wstępny zarys kosztów zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości uwzględniający SDLT, opłaty za prawników, survey czy inspekcje.

  • Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy pakiet zabezpieczający Twój Mortgage (np. poprzez ubezpieczenie nieruchomości, Twoich zarobków, samego kredytu lub przyszłości osób zależnych od Ciebie)

  • Przygotujemy dla Ciebie Testament w tym Guardianship- jeśli masz małoletnie dzieci.

  • Nasz doradca może również zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie kredytu hipotecznego, ponieważ potrafi dopasować do Ciebie konkretnego kredytodawcę. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz niewielki wkład własny, pracujesz od niedawna u swojego pracodawcy, jesteś Self Employed lub masz problematyczną historię kredytową.

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w UK? 

Nie wiesz czy masz wystarczający depozyt lub zdolność kredytową? 

Napisz do nas

Przejdziemy z Tobą wszystkie procedury krok po kroku

Młodzi przedsiębiorcy
bottom of page